
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Винний столик Дерев'яна Менажниця (столик) з Бука 30х30х17см
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 004-62-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна Менажниця (столик) 30х30х17см
Ідеально прикрасить вашу кухню, гарний та унікальний подарунок для когось або для себе.
Гарна якість виготовлено все в ручну.
Розмір; Розмір: 30х30х17 см
ціна; 320грн
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість секцій | 5 |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Висота | 17 мм |
| Виробник | SMEREKA SHOP |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 349 ₴





