
- В наличии
Підставка під чашку та десерт 30х15 см
200 ₴
+380 (97) 004-62-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка під чашку та десерт 30х15 см
Матеріал: бук
Розмір: 30х15 см
Розмір кола - 6 см
Підставка виготовлена з екологічно чистої і безпечної для людини деревини, яка не виділяє шкідливих речовин при нагріванні, захистить поверхню меблів від плям і слідів
Така підставка буде актуальна не тільки вдома, але й барі, кафе і навіть офісі
Відправимо новою або укр поштою
Для замовлення пишіть в MESSENGER
VIBER 097 004 62 45
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Количество ярусов | 1 |
| Количество секций | 2 |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 30 мм |
| Производитель | SMEREKA SHOP |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 200 ₴





