
- Нет в наличии
Хлібниця з натурального дерева 38см.(чорна)
420 ₴
+380 (97) 004-62-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хлібниці дерев'яні! (Бук) чорна
Свіжий виріб!
Якісна деревина!
Матеріал: бук варений!
Ширина 27см Довж. 37см Висота 17см.
Оплата на картку,або при отриманні
Відправка на Укр та Нову пошту
Для замовлення пишіть
0970046245
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Хлебница |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Материал крышки | Дерево |
| Тип крышки | Откидная |
| Длина | 37 см |
| Ширина | 27 см |
| Высота | 17 см |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 420 ₴


