
- В наличии
- Оптом и в розницу
Серветниця 13х13х9см(коричнева) №3
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 004-62-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серветниця 13х13х9см(коричнева) №3
Зручний органайзер для серветок легкий у використанні та міцний!
виготовлений з якісної фанери
Незволікай та замовляй собі органайзер для серветок!
Ціна - 90 грн!
Розміри : 13х13х9см
Матеріал: фанера!
Відправлення Укр/Новою Поштою!
🟨швидка доставка🚨🚘
🟦тільки якісний матеріал🪵💯
🟨оплата при отриманні💳💵
🟦відправка укр та новою поштою🚘
Для замовлення пишіть📩 або телефонуйте за номером 0970046245☎️
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Фанера |
| Цвет | Коричневый |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 13 мм |
| Высота | 9 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
- Цена: 80 ₴



