
- В наличии
- Оптом и в розницу
Дерев'яна Менажниця 34х30см.
300 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 004-62-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна Менажниця 34х30см. черешня
Ідеально прикрасить вашу кухню, гарний та унікальний подарунок для когось або для себе.
Гарна якість виготовлено все в ручну.
◾️Оригінальні та практичні менажниці
▪️Для сирних🧀 м’ясних 🥓овочевих🫑 та фруктових🍎 нарізок 👌🏻
▪️Матеріал: ясен,черешня
▪️Розмір: 34х30см
Розмір; 34х30см.
ціна; 265грн.
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Круглая |
| Материал | Дерево |
| Количество секций | 5 |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 34 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Производитель | SMEREKA SHOP |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 300 ₴






