
- В наличии
- Оптом и в розницу
Деревянная Подставка под десерт | | 23х10см
119 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 004-62-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка під десерт🧁
▪️Матеріал: бук▫️Розмір: 23х10см
☘️Підставка виготовлена з екологічно чистої і безпечної для людини деревини,(бук)
Ціна 119грн🔥😍
🟦Швидка доставка!🚨
🟨Тільки якісна деревина 💯
🟦Оплата при отриманні💵💳
🟨відправка укр. Та новою поштою!🚨🚘
Для замовлення пишіть📩
Або телефонуйте за номером 0970046234
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SMEREKA SHOP |
| Материал | Дерево |
| Форма | Овальная |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип подставки | Многоразовая |
| Впитывает влагу | Нет |
- Цена: 119 ₴




